Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale evden eve nakliyat hizmeti için firmamız olarak size sunduğumuz ambalajlı ve garantili nakliye ve taşıma sistemimizden yararlanın.

Çanakkale evden eve nakliyat firması olarak yıllardır Çanakkale halkına eşyalarının güvenli bir şekilde taşınma konusunda yardımcı olmaktayız. Uygun fiyatlarla eşyalarınızı ambalajlı, sigortalı, ve garantili taşımaktayız.

Çanakkale Nakliye Fiyatları

Nakliye Fiyatları, kafa karıştırıcı bir sorudur. Bir çok nakliye firmasından fiyat teklifi almış, kafanız karışmış, ve hangi firmaya güveneceğiniz konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Firmamız sizin eşyanızın durumuna göre vermiş olduğu uygun fiyatlarla eşyalarınızı sigorta kapsamında güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Çanakkale Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çanakkale nakliye fiyatlarının nasıl belirlendiği konusunda internette bir çok makale yazılmıştır. Firmamız Çeşitli yöntemler ile eşyalarınızın taşınması konusunda uygun bir fiyat sunmaktadır. Nakliye Fiyatlarını nasıl mı belirliyoruz;

  • Eşyalarınızın fotoğraf veya videolarının istenmesi Eşyanızın ne kadar olduğu konusunda emin olmamızı sağlar.
  • Ücretsiz olarak sunduğumuz expertiz hizmetimiz Eşyanızın emniyetli bir şekilde taşınması için kaç eleman gerektirdiği ve hangi ebatta aracın geleceği taşıma esnasında mobil asansör tercih edilip edilmeyeceği, kullandığımız standart malzemenin dışında müşterimizin ek malzeme tercihi olup olmadığı koli, streç filim, askılı elbise dolabı, köpüklü naylon, ve patpat gibi malzemelerin ne kadar gerektirdiği tespit edilmektedir.

Sektörde bir çok sahte firma bulunmaktadır. Sizlere olmayacak fiyat teklifi sunarlar Bu fiyatlar sizlere cazip görünebilir fakat Eşyalarınız büyük bir riskle karşı karşıyadır.

Çanakkale Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Çanakkale asansörlü nakliyat firmamız her zaman için en zor koşullu binalardan, dar merdivenlerden asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde kolayca taşıma işleminizi gerçekleştirmiştir. Siz çayınızı kahvenizi içerken bizler eşyalarınızı ambalajlı ve güvenilir bir şekilde taşımaktayız.

Çanakkale Eşya Depolama

Çanakkale eşya depolama olarak yıllardır bu sektöre hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın nakliye, ambalajlama, garantisi tarafımızca yapılıp güvenlikli depolarımızda saklanır. En uygun fiyatlar ve daha fazlası için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Çanakkale Nakliyat İçin Neden Bizi Seçmelisiniz

Sektörde en eski Çanakkale nakliye firması olarak her zaman müşterilerimizi memnun bırakmış bulunmaktayız. Firmamız sizler çayınızı, kahvenizi içerken eşyalarınız ambalajlı bir şekilde taşımaktadır. Sizlerde bizimle Çanakkale evden eve nakliyat hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Hakkında

Çanakkale‘nin şu anki bulunduğu yerin adı 19. yüzyılda Kale-i Sultaniye olarak geçmektedir ve bu isim 1890 yılında şehrin resmî adı olarak kayıtlara geçmiştir.[2] Çanakkale Osmanlı zamanında önemli bir kale işlevi görmüş olup, Kale-i Sultaniye (Osmanlı Türkçesi: قلعة سلطانيه ) ya da günümüz Türkçesi ile Sultaniye Kalesi ismi bu işlevin bir kanıtıdır. 17. yüzyılın sonlarından itibaren gelişen çömlek yapımı, şehrin bu konuda ün yapmasını sağlamıştır. Hatta yine bu zamanlarda bir seyyahın yapılan seramiğin kalitesinden etkilenip, bunu Hollanda’nın Delft şehrinde yapılan seramiklerle karşılaştırması şehre Çanak kalesi ismini vermiştir. Çanakkale isminin Yunanca’sı Δαρδανέλλια veya Dardanellia[3], ki bu isim de sonradan Dardanelles olarak İngilizceye çevrilmiştir.[4] 1920’lerden itibaren İngilizler Çanakkale’ye Chanak veya Kale Sultanie demeye başladılar.[5]

Aknet Nakliyat Ltd.Şti.

Aknet Nakliyat, evden eve nakliyat hizmet sektöründe bütünleşmiş hizmet anlayışı doğrultusunda 1980 yılında kuruldu, Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan AKNET evden eve nakliyat, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.