AKNET Evden Eve Nakliyat ofis ve büro nakliyat planlaması aşağıdaki gibidir. Ofisinizi taşınmaya karar verdiğinizde ve bize telefon,e-mail veya iletişim formuyla isteğiniz ulaştığında;

Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz).
Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır.Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.
Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur.kabul olunması halnde,Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
Monte ve de’monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.
Yerleştirme (Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır)İsteğe bağlı olarak.
Faturalandırma.