Aknet nakliyat eşya taşıma faaliyetleri dışında eşya depolama hizmetleri de vermektedir. Depolama hizmeti için özel olarak bu işi bilen profesyonel elemanlarımız bulunmaktadır.

Depolarımız son derece modern olmakla beraber. 7/24 güvenlik elemanları ve kameralar ile korunmaktadır. Tüm eşyalarınız sigortalama işleminden sonra depolarımıza yerleştirilir ve
güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Olası bi kazaya karşın eşyalarınız sigortalanmaktadır. Eşya depolama Hizmeti: Eşya depolama Hizmetleri taşınma, tayin, yurtdışı çıkış ya da tadilat gibi sebeplerden dolayı belirli bir süreliğine eşya deposu kiralamak isteyenler için sunulan kiralık eşya depolama hizmeti kolay, hazır, pratik, eşya depolama çözümdür.

Evdeki Eşyalarınızdan uzaklaşmanın sebebi her ne olursa olsun Depolama güvenli, sağlıklı, profesyonel eşya depolama hizmeti sayesinde gönül rahatlığıyla evdeki ofisteki eşyalarınızı hesaplı eşya depolama fiyatları ile İstanbul’da bize emanet edebilirsiniz.Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama,paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamındakullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup,eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere
sunmaktadır.

Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.